Imagen

Piso en Venta en Lleida

00649
+26

150.000 €

154m² | 974 €/m²

logo

Serveis Perelló

973 604 667 - 687 700 847

info@serveisperello.com

4

2

154m²

974 €/m²

Descripción

Exclusiva APIALIA LLEIDA! Pis de 154 m2 construïts amb 2 terrasses i 1 balcó molt aprop de Plaça Europa! Ideal per famílies que vulguin un gran espai. L`immoble està distribuït amb 4 habitacions dobles, 1 bany complert, un aseo, cuina independent, menjador, 2 terrasses i un balcó. Es paguen 100 al mes de comunitat, que inclou l`aigua. Zona de Mercat tensionat: SI Estat de l`immoble: Regular Superfície útil: 124,03 m2 Superfície construïda: 154 m2 CH: CHL00268526001 CEE: V99J7C993 Al preu no s`inclou el ITP o IVA, ni notaria ni registre. ITP o IVA al tipus general, notaria i registre segons aranzel. Condició gran tenidor: No.Número API: A10499, número registro: 4293

Ficha inmueble

Referencia: 00649

Precio: 150.000 €

Tipo de operación: Venta

Tipo de inmueble: Piso

Ubicación:

Surperficie: 154m²

Año construcción: 1976

Nº de baños: 2

Nº de dormitorios: 4

Dormitorios dobles: 4

Ascensor

Calefacción

Certificación energética
Escala de clasificación
Emisiones CO2 (kg CO2/m2 año)Consumo energético (kWh/m2 año)

A

B

C

D

E

53 kg CO2/m2 año

255 kWh/m2 año

F

G

Contáctanos
  • 973 604 667 - 687 700 847
  • info@serveisperello.com